Kurumsal

Hakkımızda

2013 yılından bu yana Konistan olarak İstanbul'da verdiğimiz hizmet bizi bu organizasyonlarda tecrübeli ve birikimli bir hale getirmiştir. Yıllardır sizlere verdiğimiz hizmetler bize, bu organizasyonların ne kadar kusursuz ve verimli olması gerektiği konusunda deneyim ve tecrübe sahibi yaptı.

Evlilik, hayatta en mutlu olduğumuz anlardan birisidir. Bu mutlu gününüzde sevenlerinizle beraber doyasıya kutlamak ve dillere destan bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek herkesin hayallerindedir. İşte bu sebeple siz değerli misafirlerimizi en güzel şekilde karşılamak için, uzun yıllardır İstanbul'da yer alan Konistan, sizlere unutamayacağınız ve en iyi sunumlarla hazırlanmış bir düğün veya benzeri organizasyonlar vad etmektedir.

Bizler İstanbul'da ;  Düğün, Nişan, Sünnet, Kına, Toplantı ve Özel Organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve çalışkan personeliyle birlikte, bu mutlu gününüzde sizlerin yanında bulunmaktan ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz. Konistan merkeze yakın bir yerde olup kolayca ulaşım imkanı sağlanabilmektedir.

Konistan markamızla sizlere daha kaliteli ve hayatınız süresince hiç unutamayacağınız bir günü yaşatmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz. Buna vesile olmaktan aldığımız yüksek motivasyon ile, şehrimizde farklı bir bakış açısı getirdiğimize inanıyor ve bu konuda hizmet veren diğer sektörler arası rekabeti sağlayarak kaliteyi ve farklılığı en üst düzeye çıkardığımızı düşünüyoruz.

Sizlerde bu hizmetimizin tadını sonuna kadar yaşamak ve en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.